До осені планують вакцинувати 80 відсотків медичних та педагогічних працівників Кіровоградщини

До 1 вересня планують зробити щеплення проти коронавірусу 80 % медичних та педагогічних працівників.

Про це під час брифінгу повідомила голова Кіровоградської ОДА Марія Чорна.

Нині в області вакцинували близько 140 тисяч жителів.

«Як нам доповідають громади, станом на 11 серпня працював 121 пункт вакцинації. Але ми цю інформацію систематично перевіряємо, виїжджаючи без попередження на місця. Так само перевірки в областях особисто проводить міністр охорони здоров’я пан Ляшко. Ми вийшли на рівень, коли щодня роблять понад 3000 щеплень. На минулому тижні Кіровоградщина по темпах приросту імунізації зайняла перше місце в Україні з приростом понад 40%. І ми не плануємо зупинятися», – зазначила Марія Чорна.

Очільниця облдержадміністрації наголосила, що завдання громад за підтримки ОДА – забезпечити безперебійну роботу пунктів вакцинації, оскільки вакцин у кожній громаді – достатньо.

«Ще одне наше завдання – забезпечити в кожному пункті щеплення не менше 50 вакцинованих. Для цього проводимо додаткову роз’яснювальну роботу в соцмережах, у ЗМІ, під час особистого спілкування. Моя команда буде і надалі контролювати роботу цих пунктів, оскільки побачили ефективність такого методу. Після того, як я поїхала по області без попередження громад, одразу почалась робота», – наголосила голова ОДА Марія Чорна.

Також голова облдержадміністрації додала, що охочі вакцинуватися не обов’язково повинні мати укладену декларацію. Кожен може прийти до центру чи пункту вакцинації у своїй громаді. Для щеплення потрібно мати при собі документ, який засвідчує особу.

Читайте також: Роботу виїзних мобільних пунктів по мікрорайонах у Кропивницькому оцінила голова ОДА

Джерело: zpu.kr.ua

No votes yet.
Please wait...

Ответить

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *