Дитяча обласна лікарня закупить 180 послуг з проведення комп’ютерної томографії

1 квітня відбувся аукціон на послуги з проведення комп’ютерної томографії пацієнтам дитячої Кіровоградської обласної лікарні.

Тендер на порталі публічних закупівель Рrozorro був оголошений 12 березня.

Загалом мало бути закуплено 180 послуг на загальну суму 396 000 грн. Зокрема, 70 послуг проведення комп’ютерної томографії пацієнта без введення контрастної речовини, а також 110 послуг — із застосуванням контрасту.

Пропозицій надійшли від ТОВ «УКРАЇНСЬКИЙ ЦЕНТР ТОМОТЕРАПІЇ» 394 100 грн, а також ТОВ «МДЦ ЕКСПЕРТ-КІРОВОГРАД» 396 000 грн.

Зазвичай стає переможцем аукціону учасник, який запропонує нижчу ціну. Наразі ТОВ “Український центр томотерапії” очікує рішення.

Відзначимо, що серед технічних вимог зазначено наступне: що обстеження повинні проводитись якісно та кваліфікованими спеціалістами (повинні бути обізнаними з особливостей фізіології та патології періоду новонароджених, а також дітей та підлітків); вартість обстеження враховуються всі витрати та податки, вартість контрасту, плівки та диску; учасник забезпечує першочергове обстеження новонароджених дітей, особливо з відділення анестезіології новонароджених. Умовами обстеження являється черговість до двох діб (крім ургентних випадків), при невідкладних та екстрених випадках , обстеження проводиться терміново за домовленістю з Учасником.

Нагадаємо, на 2019-й рік область виділила мільйон гривень на безкоштовне проходження в приватних клініках МРТ пацієнтів обласної дитячої лікарні. Послугою МРТ вже скористалося 29 дітей.

Джерело: gre4ka.info

No votes yet.
Please wait...

Ответить

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *