Залежність від фільмів для дорослих: 5 відповідей сексолога для любителів гарячих відео

Фільми для дорослих: 5 частих питань до сексолога про них © Depositphotos

Ефект від порно можна порівняти з шоколадними цукерками: солодко, смачно і дає відчуття ситості — але ненадовго. Та й харчуватися одними тільки солодощами некорисно. Сьогодні ми разом з сексологом розбираємося, соромно дивитися порно і що робити, якщо це заважає отримувати задоволення від «звичайного» сексу.

Порно дивляться і чоловіки, і жінки, і самотні, і ті, хто щасливий у відносинах. У звіті, опублікованому порталом Pornhub, наводиться цікава статистика. Близько 30% світових користувачів порноресурсах жінки, 70% — чоловіки. У звіті є також відомості по користувачам із різних країн. Згідно з цими даними, серед українців найбільш популярні відео з жінками у віці, жіноча домінація, групове порно, а також аніме. При цьому, незважаючи на доступність і колосальну затребуваність відео для дорослих, у суспільстві як і раніше існує безліч стереотипів про тих, хто дивиться порно. Ми попросили сексолога-психолога Світлану Пашкевич розібрати 5 найбільш популярних запитань щодо порно.

Сексолог-психолог Світлана Пашкевич © прес-служба

 • Мені соромно, що мене збуджують фільми для дорослих.
 • Дивитися порно ні добре, ні погано — перегляд подібних роликів ніяк не характеризує вас як особистість і жодним чином не свідчить про вашу моральність. Інша справа — звідки взялося почуття сорому. Як правило, внутрішні заборони — а особливо, пов’язані з тілесністю — йдуть з дитинства. Має сенс провести роботу з психологом, згадати пов’язані з сексом сімейні табу — і позбутися від них. Доросла людина має право сама встановлювати правила, за якими вона живе. У своєму сексуальному житті ви маєте право на все, що приносить вам задоволення і не завдає шкоди іншим людям. А ось сором і самозвинувачення — це шлях в нікуди. Точніше, в ще більшу залежність. Справа в тому, що придушення збуджує певні ділянки головного мозку — і в результаті виникає маніакальна тяга. Тому я б порадила, перш за все, опрацювати питання сорому.

 • Мій чоловік потайки дивиться порно, і мене це жахливо ображає. Що мені робити?
 • Як варіант — подивитися порно разом. З коментарями, кому що подобається. Запевняю вас, це може привнести у ваше інтимне життя нові яскраві фарби! Найчастіше жіноча образа в цьому випадку виникає через помилкове переконання: «Він мене тепер не хоче». Але фантазії, які ми реалізуємо через перегляд порно, як правило, не мають ніякого зв’язку з реальністю. Наприклад, багато жінок потай фантазують про зґвалтування — чи означає це, що вони хочуть цього в реальному житті? Звичайно, ні. У такій ситуації важливо не ставати в позицію «над» чоловіком: мовляв, він — брудне похітливе тварина, а я — невинний квітка. По-перше, ні до чого хорошого це не призведе. По-друге, це неправда. Так, за статистикою чоловіки дивляться порно частіше жінок. Але причина тут зовсім не в чиїйсь «розбещеності». Чоловіки люблять очима, їм для збудження потрібен візуальний ряд. А жінки здатні нафантазувати собі таке, що будь-який німецьке кіно просто відпочиває! По суті, ми всі дивимося одні й ті ж «мультики»: тільки чоловіки — на екрані, а жінки — у себе в голові.

  Ще один важливий момент. Чоловік за своєю природою — мисливець, боєць. Якщо ви будете чинити йому опір, він буде ще більше до цього (в даному випадку, до порно) прагнути. Не боріться. Розслабтеся. Ввімкніться в цю гру. І у нього автоматично пропаде бажання доводити «я — головний, що хочу, те й роблю».

 • Чоловік постійно мастурбує під порно, в результаті у нас практично пропав секс. Хіба це нормально?
 • Якщо вас це не влаштовує — то це ненормально. Якщо чоловіка вистачає і на порно, і на секс з партнеркою — чому б і ні. А ось якщо він таким чином заміщає взаємодію з коханою, це, звичайно, проблема. Тут відразу виникає ряд питань. Перш за все, що відбувається в родині, що чоловік віддає перевагу такій розрядці сексу з коханою жінкою. Потрібно аналізувати відносини в парі в цілому, ліжко в даному випадку — лише лакмус, який свідчить про проблему.

 • Порівнюю себе з дівчатами з порнофільмів — і розумію, що не дотягую по всіх параметрах.
 • Дуже важливо усвідомити самої і донести до партнера: порно — це постановочне кіно, трюки. Творці таких фільмів використовують спеціальні прийоми, щоб тіла дівчат здавалися стрункіше, а пеніси чоловіків — більшими. Порно — це театр. Оргазми несправжні, стогони — зіграні. Аж до того, що актрисам іноді колють знеболювальне. Тому що ну не буває такого, щоб величезний фалос інтенсивно бомбардував шийку матки кілька годин поспіль, а дівчина мліла від задоволення — насправді це дуже боляче. Порно не має нічого спільного ні з реальним сексом, ні з фізіологією. Просто не сприймайте його як картинку для порівняння або безпосереднє керівництво до дії.

 • Після порно звичайний секс здається прісним, чому так?
 • Нічого дивного. Яскрава картинка крупним планом провокує швидке збудження і сприяє швидкому оргазму-розрядці. У житті потрібно більше часу, більше уваги, більше ласк. Дивлячись порно, ми виступаємо в ролі глядача, а в сексі з партнером для отримання задоволення потрібно самій бути активною учасницею. Але воно того варте! Глибокий, зачіпає всі рівні нашого «Я» оргазм — це справжній оркестр з литаврами, тотальний катарсис. Як переключитися з мастурбационного оргазму під порно на оргазм з партнером? Не шкодуйте часу на догляд за собою, не лінуйтеся створювати відповідну атмосферу в спальні. Але найголовніше — вчіться керувати вагінальними м’язами. Коли жінка володіє м’язами тазового дна, фантастичні відчуття їй і партнеру забезпечені!

  Раніше ми розповідали про низьке лібідо у жінок. Що з цим робити — читай в нашому матеріалі.

  Джерело: lady.tochka.net

  No votes yet.
  Please wait...

  Читайте также:

  Добавить комментарий

  Ваш адрес email не будет опубликован.