За якими ознаками можна зрозуміти, що ви купили справжню каву, а не підробку

Зараз на прилавках магазинів дедалі частіше можна зустріти підроблену каву. Бажаючи заощадити, деякі виробники віддають перевагу не якісним зернам, а бракованим і пересмаженим. Саме тому дуже важливо вміти відрізняти оригінальний продукт від фальсифікату. Розповідаємо, як вибрати якісну каву і не попастися на підробку, інформує Ukr.Media.

Підходити до вибору зерен потрібно дуже серйозно. Так вам вдасться не витратити гроші даремно і придбати чудовий напій, який буде вас бадьорити і приносити задоволення від його вживання.

Якісна кава: як її визначити

Упаковка і зерна

Перше, на що необхідно звернути увагу під час купівлі кави, — упаковка. На ній обов'язково мають бути позначені країна-виробник і штрих-код. Також потрібно упевнитися в наявності дати виробництва і терміну придатності.

Що стосується зерен, то вони мають бути однакового кольору і практично ідентичного розміру. Варто спостерігати за будь-якими їхніми змінами. Зерна тьмяні або мають дивну текстуру? Від купівлі такого товару краще відмовитися. Бо це може бути ознаками підробленої кави. Натуральні ж зерна мають легкий масляний блиск і рівний колір.

Характерний аромат

Щоб переконатися в автентичності кави, потрібно звернути увагу і на її аромат. Він має бути приємним і досить виразним. Карамельні, шоколадні та квіткові нотки можуть бути присутніми. Адже вони характерні для якісного продукту. Різкий неприємний аромат вказує на фальсифікат.

Перевірка кави

На всі вищевказані нюанси необхідно звертати увагу при покупці. Якщо ж у вас немає можливості подивитися на зерна через герметичну упаковку, залишається перевіряти якість кави в домашніх умовах. Для цього необхідно опустити кілька зерен у склянку з чистою водою. Якщо вони спливуть на поверхню, значить, кава оригінальна. До слова, можете потерти зерна об паперовий рушник. На ньому залишилися сліди? Це свідчить про те, що кава може містити свинцевий барвник. А він дуже небезпечний для організму. Також орієнтуйтеся на вже готовий напій. Якщо кава має дуже приглушений смак і тьмяний колір, вона підроблена.

Тепер ви знаєте, яким ознакам зерен варто приділяти особливу увагу, обираючи чергову його упаковку в магазині. Їхній аромат і колір — те, що вкаже на якість цього продукту.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *