З фруктами, медом й не тільки: з чим корисно їсти сир

Корисні поєднання сиру з іншими продуктами назвали експерти. Поєднавши популярний продукт із цими їстівними компонентами, можна отримати більше позитивного впливу на організм. Фахівці назвали список продуктів, з якими слід їсти сир, інформує Ukr.Media.

Сир із медом

Таке поєднання принесе користь шлунково-кишковому тракту. Головне в цьому процесі — не захоплюватися, оскільки сир із медом — повноцінний десерт, і, щоб не набрати зайвих кілограмів, краще обмежитися порцією 30-50 г.

Сир із фруктами

Рекомендується їсти тільки людям зі здоровим шлунково-кишковим трактом. Для тих, у кого чутливий кишківник або є захворювання шлунково-кишкового тракту, таке поєднання може стати причиною здуття і дискомфорту.

Сир із вином

Це більше про задоволення, що корисно саме по собі. На контрасті з вином сир зробить напій солодшим, ніби підкреслюючи й посилюючи смак вина, що допомагає отримати більше смакового задоволення.

Сир із тостами

Якщо додати до сиру (джерела білків і жирів) сірий злаковий хліб (джерело вуглеводів) і болгарський перець (джерело клітковини), то вийшов здоровий і збалансований перекус.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *