Унікальний рецепт найсмачнішої приправи: як заморозити зелену цибулю на зиму

Дедалі частіше господині вдаються до заморожування зеленої цибулі. І це дійсно простий спосіб зберегти свіжість і аромат корисного продукту на довгий час. Розповімо про те, як правильно заморозити зелену цибулю на зиму, інформує Ukr.Media.

Насамперед потрібно "розібрати" всю цибулю, яка перед вами. На заморозку краще залишати ту, у якої здорові стебла. Ретельно їх помийте, відріжте коріння і сухі верхівки стебел.

Потім зелену цибулю потрібно нарізати на дрібні шматочки. Морозити краще якомога швидше, щоб зберегти всі корисні якості цибулі, інакше вони просто випаруються, розповіли технологи харчового виробництва.

Далі розкладіть зелену цибулю в пластикові контейнери або пакети для заморожування. Переконайтеся, що вони щільно закриті. Це важливо, адже всередину може потрапити іній і тоді взимку цибуля буде несмачною.

Помістіть пакети із зеленою цибулею в морозильник і заморозьте її за температури -18 °C або нижче. Що робити з нею далі — вирішуйте самі, уточнюють експерти.

Можна використовувати для готування практично в будь-якій страві: супи, соуси, рагу, омлети тощо. Заморожена зелена цибуля зберігається в морозильнику протягом кількох місяців.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *