“Втрачають свої смакові якості та користь”: Овочі та фрукти які не можна зберігати у холодильнику

Перебуваючи в холодильнику, деякі продукти втрачають свої смакові якості та користь. Названо овочі та фрукти, які варто зберігати в іншому місці, інформує Ukr.Media.

Помідори й фрукти з кісточкою і тонкою шкіркою

Під час зберігання в холодильнику помідори, сливи, персики та черешня змінюють структуру, вони стають борошнистими й неприємними, їхній аромат слабшає. Найкраще їх зберігати на полицях.

Авокадо

Цей екзотичний фрукт краще зберігати в темному сухому місці, так він краще дозріє і стане м'яким. Разом із ним можна покласти яблуко, щоб процес дозрівання йшов швидше.

Цибуля і часник

Цибуля і часник найдовше лежать у прохолодному, сухому і темному місці. Пакет має бути тканинним або паперовим, але не целофановим, бо рослинам потрібно дихати.

Крохмалисті овочі

Картоплю і солодкий батат також не варто відправляти в холодильник. Найкраще плоди почуватимуться в темряві й сухості без джерел світла. Також важливо стежити, щоб картопля не встигла прорости, бо тоді в ній заведуться небезпечні для здоров'я сполуки.

Диня

Диню зберігати в холодильнику можна. Але так вона стане менш соковитою. Перед подачею її варто трохи потримати в кімнатних умовах, щоб вона зігрілася і стала смачнішою.

Ананас

Ананаси, на відміну від багатьох інших фруктів та овочів, після зрізання не дозрівають, тож слід обирати найстигліший плід і їсти якнайшвидше. Зберігати його в холодильнику не варто.

Кукурудза

Кукурудзі холодильник не зашкодить, але займати качанами місце в холодильнику необов'язково, бо псується вона не швидко.

Гарбуз

Гарбуз також добре зберігається на полицях, тому що має товсту шкірку. Замість нього краще покласти кабачки, які стають непридатними швидше.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *