Секретний інгредієнт, який замінить яйця в котлетному фарші та покращить смак страви

Ви любите котлети? Чи є фірмовий рецепт? Здається, кожна господиня знає, як готуються котлети, але не всім відомі дрібні кулінарні нюанси. Ми знаємо, що треба зробити, щоб вони тримали форму, не чіплялися до сковороди і були дуже смачними. Ділимося секретом з вами, інформує Ukr.Media.

До складу котлетного фаршу входить м'ясо, яйця, молоко, хліб, цибуля та різні приправи. Часто сперечаються щодо того, чи треба додавати молоко. А деякі проти яєць. Так, вони склеюють фарш, але є інші способи досягти цього результату.

Почнемо з того, що яйце це, по суті, рідина. Якщо у вас жирний та соковитий фарш, його додавання лише нашкодить. Котлету навіть сформувати не вийде, тому немає сенсу говорити про смаження.

Якщо дуже хочеться, можна додати одне яйце, але не більше. В принципі, користь у ньому є — смак та насичений колір (якщо воно домашнє). Якщо ж ви вирішили повністю відмовитися від яєць. Чим замінити? Вівсяними пластівцями.

Потрібно вибрати дрібний або середній помел. Залийте пластівці окропом і дайте настоятися, щоб вони набрякли. Потім додайте їх у котлетний фарш. Цей секретний інгредієнт дасть змогу скріпити масу, тому котлети не розвалюватимуться та не деформуватимуться. Великі пластівці краще не брати, адже вони довго заварюються і будуть відчуватися у фарші.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *