Про це знають обрані: ось як простий папір допоможе вашій заготівлі

Іноді домашні заготовки зроблені за всіма правилами, але все-таки стають непридатними через те, що іржавіє кришка, інформує Ukr.Media.

Якщо підвал або льох досить сирий, через що кришки на домашніх консервах просто іржавіють. На жаль, такі заготовки доводиться викидати, оскільки вживати їх у їжу стає небезпечно. Однак є простий спосіб, який допоможе врятувати овочі від зовнішнього повітря, а отже, і від окислення.

Для цього потрібно просто накрити кришки зовні аркушем паперу, який закріпити на шийці банки канцелярською гумкою. Річ у тім, що папір вбирає в себе зовнішню вологу, не даючи їй дістатися до кришок. Для цього достатньо звичайного аркуша звичайної газети.

Але цей спосіб можна використовувати ширше — якщо використовувати аркуш білого паперу або зошитовий аркуш, то на ньому можна ще й написати цінну інформацію — назву, рік консервації і навіть коротко записати рецепт, що допоможе в майбутньому розсортувати свої заготовки та відокремити старіші від свіжих, що, безсумнівно, допоможе їх правильно зберігати. Якщо ж папір буде вощеним, то він ще краще захистить від вологи кришки, але водночас, щоправда, на ньому не можна буде нічого написати.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *