Перетвориться на гниль: з яким овочем категорично не можна зберігати цибулю

Як правильно зберігати цибулю протягом року? Насправді, майже всі знають відповідь. У сухому прохолодному місці і бажано з доступом свіжого повітря. Але ось однієї помилки припускаються багато хто, навіть досвідчені городники, інформує Ukr.Media.

Якщо ви зберетеся зберігати картоплю і цибулю поруч в одному приміщенні, то будьте готові до того, що виявите в один момент смердючу рідину і гниль замість овочів.

Як довго зберігається цибуля?

Згідно з куховарською книгою The Chef's Garden, цибуля, що зберігається за температури від 0°C до 10°C, витримає до одного року. В іншому разі термін скорочується. Як правило, українці сподіваються на термін зберігання близько 6-8 місяців.

А ось нарізану цибулю зберігайте в холодильнику (або навіть у морозильній камері)… розрізану навпіл або нарізану цибулину можна зберігати в герметичному контейнері в холодильнику близько тижня.

Якщо ж ви збираєтеся приготувати цибулю пізніше, і не використовуватимете її в сирому вигляді як начинку або приправу, де важлива текстура, то можна зберігати її в нарізаному вигляді в морозилці протягом кількох місяців.

Що стосується зеленої цибулі, солодкої цибулі, цибулі-порею, зеленого часнику, часникових стебел — зберігайте їх у холодильнику.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *