Оцет у заготовках може стати марним: ось як правильно його додавати при консервуванні

Пора консервації вже давно настала. Зазвичай до серпня наш льох заповнений майже наполовину баночками з помідорами, огірками та іншими овочами. Найчастіше для консервації господині використовують оцет. Але, виявляється, не всі його правильно використовують в приготуванні. Оцет у маринад потрібно вливати в певний час, інформує Ukr.Media.

Ми вирішили поділитися з вами цією важливою інформацією.

Коли можна додавати оцет у маринад

Помідорчики й огірочки більшість закривають за перевіреним рецептом. І, щоб консервація стояла якомога довше, в обов'язковому порядку додають кислоту, та ще й певну кількість. Причому додають її завжди разом із сіллю та іншими спеціями, просто в киплячу воду.

Але, виявляється, ця технологія несе в собі деякі ризики. Наприклад, існує ймовірність, що маринад для овочів втратить свою силу. Якщо в розсіл додати оцет занадто рано, він навряд чи зможе якісно виконати функцію хорошого консерванту, підсилювача смаку і нейтралізатора різних бактерій. Але ж від цього залежить, чи вистоять баночки всю зиму, чи через кілька місяців вибухнуть.

Існує важливе правило, що дає змогу зберегти розсіл і овочі в ньому якомога довше.

Для цього готувати його потрібно, дотримуючись правильної послідовності:

  • Коли відміряна для маринаду кількість води закипить, додайте в неї відповідно до рецепта сіль, цукор і необхідні спеції.
  • Тепер потрібно почекати кілька хвилин, щоб розсіл покипів.
  • Після цього зніміть каструлю з вогню і тільки потім додайте потрібну кількість оцту.
  • Завдяки тому, що оцет збереже свою температуру, замість підвищення до 100 градусів за Цельсієм, у ньому залишаться корисні властивості, як смакові, так і консервувальні.

Тепер ви знаєте, як консервувати овочі, щоб вони простояли якомога довше. Правильна технологія додавання оцту в маринад допоможе вам досягти найкращого результату.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *