Мексиканська дієта: 4-х денна дієта, меню, відгуки

Мексиканська дієта – принцип дії

Найбільше розповсюдження мексиканська дієта отримала під назвою чотириденна дієта. В результаті знаходження не мексиканської дієті можна позбавитися від 4 кг зайвої ваги. До того ж, вона вважається дуже складним способом схуднення, і якщо людина готова відчувати почуття голоду, то його нічого не повинно зупиняти на шляху до схуднення.

Основним принципом, на якому побудована ця дієта, є скорочення (або зменшення) свого щоденного раціону харчування. При дотриманні мексиканської дієти необхідно суворо дотримуватися розробленого дієтологами меню. Ні в жодному разі, не можна «викидати» той чи інший продукт з дієти.

Позитивною стороною дієти є її доступність та порівняльна дешевизна продуктів, а також у зв’язку з тим, що споживати продукти необхідно в маленьких обсягах, то й шлунок, за час дієти, звузиться. Це означає, що після дієти шлунок буде маленьким і надалі буде простіше контролювати своє харчування.

Мексиканська дієта: 4-х денна дієта, меню, відгуки
Мексиканська дієта: 4-х денна дієта, меню, відгуки

Зразкове меню мексиканської дієти виглядає наступним чином:

1 день.

На сніданок можна з’їсти варені яйця (не більше 2 шт.), 1 апельсин, а запити можна 1 ст. натуральної кави (але без цукру, молока). В обід необхідно з’їсти 10 попередньо розмочених чорносливин. Вечеря трохи схожий з сніданком: по 1 вареному яйцю і апельсина.

2 день.

На сніданок обов’язково потрібно з’їсти не більше 100 г знежиреного сиру і чашку кави (без додавання інгредієнтів). Обід ідентичний вечері першого дня. На вечерю необхідно спожити 200 г молока і 1 грушу.

3 день.

Сніданок складається з чашки чай (без цукру), а обід з салату, який повинен включати такі інгредієнти, як огірок, помідор (не можна нічим заправляти), сир. На вечерю потрібно випити склянку молока.

4 день.

Сніданок включає в себе мюслі, заправлені молоком. Обід складається з салату, ідентичний тому, що готується в 3 день на обід. Вечеря: 2 апельсина.

Мексиканська дієта відноситься до варіанту швидких дієт (наприклад, коли необхідно підготувати своє тіло до якого-небудь заходу), т. к. результати дієти складно постійно підтримувати. До того ж, дотримуючись цієї дієти, організм буде перебувати в стресовому стані. Не варто часто застосовувати її (не частіше 1 разу в місяць).

Мексиканська дієта – протипоказання:

Не рекомендується перебувати на дієті людям, страждаючим захворюваннями ШЛУНКОВО-кишкового тракту та іншими хронічними хворобами, а також при алергії на білок і лактозу.

В іншому, дієта не має яких-небудь обмежень.

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *