Як швидко і просто накрити їжу від мух та комарів на дачі та на природі

Розпочався дачний сезон, а разом із ним і довгоочікуваний сезон шашликів. Пікнік на природі, це, напевно, один із найкращих видів відпочинку. Кому не хочеться посидіти біля багаття поруч із водоймою, в альтанці на дачі або просто організувати маленький заміський пікнічок. Але їжа на свіжому повітрі подобається не тільки нам. Її сильно приваблюють мухи, комарі, бджоли та інші комахи. Особливо їх тягне до тарілок із фруктами та солодощами. Та й інші страви вони стороною не обходять. Коли мухи повзають по їжі в тарілці, апетит якось сам пропадає. Захистити продукти від нашестя комах вам допоможе проста хитрість, інформує Ukr.Media.

Чим накрити їжу від мух на дачі: беремо на замітку

Звичайно, тарілки з їжею на природі можна накрити, наприклад, харчовою плівкою або поліетиленовим пакетом. Але ні той, ні інший варіант не забезпечують надійного захисту вмісту тарілок від комах. Та й у зручності названі способи істотно поступаються запропонованому трохи нижче варіанту.

Що тоді робити?

Найкраще в цьому разі використовувати медичні бахіли. Ці вироби запросто можуть замінити кришку для посуду. Вони чудово підходять для найбільш ходових розмірів посуду, який ми використовуємо в побуті і беремо з собою за місто.

Щоб захистити приготовані страви на природі, фрукти й овочі від мух, комарів, ос та інших комах, досить просто натягнути по бахилі на кожну ємність із продуктами.

Використовувати медичні бахіли для цієї мети набагато зручніше, ніж пакети або харчову плівку.

Завдяки гумці бахіли надійно захистять продукти в тарілках, та й зняти (або вдягнути) їх за необхідності буде простіше, ніж ті ж пакети. Не кажучи вже про харчову плівку.

Тож наступного разу, збираючись на дачу, не забудьте взяти з собою достатню кількість медичних бахіл.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *