Як правильно вибрати куряче філе: на що звертають увагу досвідчені господині

Куряче м'ясо — невіддільна частина раціону багатьох людей по всьому світу. Цей продукт із задоволенням їдять як дорослі, так і діти, тому його можна знайти практично на кожному столі. До того ж, на відміну від рідкісних і дорогих видів м'яса, це продається в будь-якому магазині. Однак поспішати на касу з першою упаковкою, що потрапила під руку, не варто, інформує Ukr.Media.

При виборі м'яса птиці, як і у випадку з будь-якими продуктами, що швидко псуються, слід зберігати пильність. Якщо куплена в супермаркеті курка виявиться несвіжою, страва з нею може не тільки не принести користі, а й нашкодити. Тому перед покупкою цього товару в магазині слід звертати увагу на кілька нюансів.

Досвідчені господарки розповіли, які хитрощі допоможуть уникнути невдалого придбання. Насамперед, необхідно ретельно розглянути упаковку товару. Вона має бути цілою, а також містити вказівки термінів придатності та умов зберігання.

Крім того, звертайте увагу на запах та колір м'яса. Якщо замість рожевого воно має яскравий рожевий або темний відтінок, то від покупки слід відмовитися. Також не варто купувати продукт, який має різкий аромат. Це може бути недоброю ознакою та свідчити про початок гниття.

Багато господарок рекомендують не купувати в магазинах і вже замариноване м'ясо. Вважається, що за допомогою ароматних спецій і соусів недобросовісні продавці можуть приховувати термін придатності продукту.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *