Як позбутися неприємного запаху під час тушкування капусти: 3 прості способи

Капуста — максимально демократичний овоч, завжди коштує недорого, купити її не проблема, а приготувати з неї можна безліч смачних, а головне корисних страв: перших, других, салатів, закусок, пирогів і пиріжків і т.д. і т.п, інформує Ukr.Media.

Якщо в меню присутні страви з капусти, то про це знає більш ніж половина округи, оскільки під час приготування капуста виділяє специфічний аромат, який приємний далеко не всім.

На щастя, ми знаємо одразу три прості способи, завдяки яким жодного запаху в процесі готування страв з капусти не буде, під час її тушкування в тому числі.

Причина неприємного запаху

А причиною цього специфічного аромату є сірка, що міститься в овочі. Цей мікроелемент максимально корисний для наших організмів (дитячих особливо), у нього незліченна кількість корисних властивостей.

З мінусів тільки запах…

Обов'язкова умова

Щоб мінімізувати капустяний "аромат", перед приготуванням потрібно зрізати з капустяного листя "реберця" (потовщене продовження черешка, що йде через весь лист).

Завдяки цьому капуста і приготується швидше та рівномірніше.

Як позбутися запаху

Перший метод

Оцет — один із максимально ефективних нейтралізаторів капустяного аромату. Головне не переборщити з цим інгредієнтом, оскільки це може негативно позначитися на смаку готових страв.

Досить додати трохи оцту в процесі приготування капусти, і це дасть змогу прибрати специфічний капустяний запах.

А щоб прибрати кислинку, то достатньо додати трохи цукру в страву.

Другий метод

У холодній воді потрібно розчинити столову ложку солі та дрібку харчової соди. Покласти в неї нарізану капусту і варити, не накриваючи кришкою, хвилин 15-20.

Потім капусту відкинути на друшляк, а потім готувати з неї те, що планувалося — тушкувати, варити, запікати.

Третій метод

І останній спосіб нейтралізувати запах капусти — це додати у воду кілька штук лаврового листа, ложку столову білого винного оцту, лимонний сік.

Крім цього зменшити капустяний аромат здатні петрушка, кріп і кмин.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *