Як і чому приготований рис може швидко перетворитися на отруту

Його люблять у багатьох країнах, тому його можна знайти практично на будь-якій кухні , передає  Ukr.Media .  Рис можна назвати універсальним продуктом. Страви з нього виходять смачні і корисні, це відмінна дієтична їжа. Але неправильне зберігання страв з рису може серйозно нашкодити вашому здоров'ю. Про те, як потрібно його зберігати, читайте далі.

Страви з рису не можна довго тримати при кімнатній температурі. В цьому випадку в них поселяються і швидко розмножуються хвороботворні бактерії, здатні викликати харчові розлади. Щоб цього не сталося, не залишайте готовий рис надовго в теплому приміщенні.

Як тільки їжа охолоне, покласти її в холодильник і зберігайте в герметичних ємностях. У міру потреби, ви можете діставати блюдо і повторно розігрівати його. Таким чином, страва з рису може зберігатися до 4 днів.

З цих же причин уникайте недоварений рис. Щоб вбити бактерії, а також знешкоджувати токсини, які рис накопичує у процесі вирощування та зберігання, страва має пройти повну термічну обробку, тобто готуватися при температурі 100 градусів принаймні протягом 10-15 хвилин. Якщо ви не впевнені в тому, що рис достатньо проварився, краще тримати його на плиті ще деякий час.

Такі нехитрі поради допоможуть зберегти здоров'я вам і вашій родині.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *