Які закуски підійдуть до білого вина, а які до червоного

Скільки разів ви купували до напоїв якісь смаколики, але не були потім задоволені поєднанням смаків? Більше такого не повториться, бо ми розкриємо усі секрети ідеальних закусок, інформує Ukr.Media.

Коли йдеться про підбір закусок до білих або червоних вин, слід враховувати кілька рекомендацій, які дозволяють створити гармонійне поєднання смаків та підкреслити всі відтінки напоїв.

Які закуски підходять до білого вина

Біле вино з його свіжістю та легкістю ідеально поєднується з певними видами закусок. Основні рекомендації включають такі продукти:

Сири. М'які сорти та козячі сири чудово поєднуються з білим вином. Їхні ніжні смаки підкреслюють фруктові та квіткові нотки вина.

Морепродукти. Устриці, креветки, кальмари та інші морепродукти добре доповнюють біле вино. Свіжість та мінеральність цього напою піднімуть смак закусок на новий рівень.

Легкі закуски. Канапе з крем-чизом та лососем, салати зі свіжими овочами та легкими дресингами також ідеально поєднуються з білим вином. Вони створюють легке та освіжаюче поєднання смаків.

Біле м'ясо птиці. Курка та інші види білого м'яса птиці добре поєднуються із солодкими білими винами. Це створює баланс між ніжністю м'яса та насолодою вина.

Риба на грилі або суші. Також є чудовим вибором до сухих білих вин. Вони підкреслюють мінеральні та цитрусові нотки вина.

Червоне вино та його пари

Є дві сторони медалі та два види вин. Якщо не подобається біле і ви надаєте перевагу червоному з його багатством і глибокими смаками, то напій також має свої пари.

М'ясо у різних форматах. Червоне вино підходить до м'ясних страв будь-якої форми та приготування. Від стейків до тартару. Напій підкреслює багатство м'яса.

Страви з яловичиною. Вителло тоннатто (тонкі скибочки яловичини у соусі тунця) чудово поєднується з червоним вином. Напій піднімає смак яловичини до нового рівня.

М'ясо на грилі. Барбекю та інші м'ясні страви, приготовані на вогні чи грилі, гармонійно збігаються із червоним вином. Напій підкреслює аромати та соуси при приготуванні на відкритому мангалі.

Паста з м'ясними соусами. Болоньєзе та інші м'ясні соуси для пасти доповнюють багатство та структуру червоних вин.

Ситні закуски. Сирні палички, картопля фрі та інші ситні закуски вважаються добрими компаньйонами до червоного вина.

Не забувайте, що мистецтво поєднання вина та закусок може бути суб'єктивним. Підбирайте варіанти, які відповідають вашим особистим уподобанням та конкретному вину, яке ви обрали.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *