7 продуктів, які можна сміливо їсти на ніч

7 продуктів, які можна сміливо їсти на ніч © depositphotos.com

Ми часто розповідаємо тобі про продукти, від яких давно варто відмовитися і які не варто їсти на ніч або натщесерце. Незважаючи на те, що список таких продуктів все частіше і частіше збільшується, ти як і раніше можеш виходити з супермаркету з величезними пакетами, наповненими корисною і смачною їжею. Головне тільки розібратися, від якої їжі дійсно буває менше шкоди.

Не важливо з якої причини ти прийшла в цю статтю (дієта, турбота про здоров’я, знання про правильне порушення здорового харчування) — збережи список цих продуктів і подбай про те, щоб в твоєму холодильнику були ці продукти. Про всяк випадок.

7 продуктів, які можна сміливо їсти на ніч

 • Кукурудза. Серпень — відмінний місяць для того, щоб з’їсти якомога більше кукурудзи. Сезонні продукти йдуть в нікуди, а ті, які можна їсти на ніч, взагалі можуть залишитися не випробуваними. Швидше за кукурудзою.
 • Малина. Не на чізкейку і не в кексику, звісно, але свіжу малину сміливо можна їсти на ніч і ні про що не переживати. Правда не кілограмами. Малина практично не калорійна ягода, до того ж вона смачна і корисна.
 • Гарбуз. Чудовий овоч, який ось-ось полонить полки ринків і супермаркетів. У гарбузі в кілька разів більше каротину, ніж у моркві, а він перетворюється на вітамін А, який діє як антиоксидант. Загалом, гарбуз на ніч — можна. Тільки не у вигляді супу-пюре!
 • Селера. Його ніхто не любить, а значить і з’їсти такого перекусу багато не вийде. Просто уяви, що це кексик з нульовою калорійністю, тому що це правда. Все, крім частини про кексик.
 • Кабачки. Добре справляються з налаштуванням функцій шлунково-кишкового тракту і не відкладаються ні в животі, ні на боках. Тільки не смаж їх на маслі.
 • Сир. Ідеальна пізня вечеря в усіх сенсах цього слова! Додай до сиру малину і готуйся до того, що така вечеря не залишить целюліту і правильно перетравитися, адже сиру необхідно трохи більше часу, щоб засвоїтися.
 • Гриби. Замаринуй печериці в соєвому соусі і кинь в духовку, без солі і масла. Додай улюблені спеції і їж абсолютно не шкідливу їжу. Якщо їсти з закритими очима, можна уявити, що в тарілці пельмені.
 • Стеж за харчуванням, будь стрункою та здоровою!

  Пора купувати сезонні продукти і дізнатися на чому можна заощадити в серпні. Біжи за посиланням і запам’ятовуй цей список напам’ять!

  Джерело: lady.tochka.net

  No votes yet.
  Please wait...

  Читайте также:

  Добавить комментарий

  Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *