6 правил, які зроблять вашу каву не тільки смачною, але й корисною

Кава — один із найпопулярніших напоїв у світі. Хоча вона відома своїми енергетичними властивостями, може ще й бути корисною, якщо пити з правильними інгредієнтами, інформує Ukr.Media.

Вибирайте якісні кавові зерна

Перше правило приготування здорової кави — вибирати якісні зерна. Кавові зерна, вирощені органічно та без використання пестицидів та інших шкідливих хімікатів, — найкращий вибір.

Не додавайте цукор

Цукор — один із найлютіших ворогів корисної кави. Він містить багато калорій та може сприяти збільшенню ваги, діабету та іншим проблемам зі здоров'ям. Замість цукру спробуйте додати натуральні підсолоджувачі, такі як мед, агава чи стевія.

Уникайте штучних вершків

Штучні вершки містять багато калорій та шкідливих інгредієнтів. Спробуйте використати натуральні безлактозні альтернативи, такі як мигдальне, кокосове чи вівсяне молоко.

Використовуйте корицю

Кориця — це натуральна пряність, яка може надати смаку і збільшить користь. Вона багата на антиоксиданти і допомагає регулювати рівень цукру в крові. Таким чином, додавання кориці до кави допоможе зменшити запалення в організмі, підвищити імунітет та знизити ризик серцевих захворювань.

Знайте міру

Хоча кава може бути корисним напоєм, важливо не перестаратися. Вживання занадто великої кількості може призвести до порушень сну, занепокоєння та інших проблем зі здоров'ям. Краще обмежити споживання однією-двома чашками на день і не пити перед сном.

Виберіть здоровий метод заварювання

Метод заварювання може вплинути на користь. Вибирайте способи, що не потребують високої температури чи тиску, оскільки вони можуть зруйнувати деякі антиоксиданти та поживні речовини у кавових зернах. Найкращі — пуровер, френч-прес та краплинна кава.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *