5 правил, щоб сметана не згорнулася при тушкуванні

Часто готую м'ясо у сметанному соусі та супи люблю зі сметаною. Але раніше у мене постійно згорталася сметана під час приготування цих страв. І жульєн завжди виходив "з пластівцями". Але не зараз! Все виявилося дуже просто!

Звісно, найкраще взяти домашню сметану. Тоді не потрібно жодних правил, достатньо одного, якого я найчастіше і дотримуюсь: "Тільки домашня сметана! Жодної магазинної!". Багато разів перевіряла — магазинна згортається. Вже не знаю, що в неї там додають?.. Але якщо немає можливості купити домашню, тоді цих п'яти правил краще все ж таки дотримуватися:

Правило перше. Дуже важливо, щоб сметана була свіжа і високої жирності (не менше 25%) і, бажано, не кисла, а солодкувата на смак, інформує Ukr.Media.

Правило друге. Сметана має бути кімнатної температури (у жодному разі не з холодильника!)

Правило третє. Додаю молоко чи вершки (кімнатної температури). Хоча б півсклянки. І добре перемішую віночком. І води додаю відразу не дуже багато (краще потім при необхідності додати у процесі тушкування).

Правило четверте. Сметану перед додаванням у страву потрібно загустити борошном чи крохмалем. Достатньо однієї столової ложки. Перемішати, щоб не було грудочок.

Правило п'яте. Не слід змішувати сметану з кислими соусами (наприклад, з томатною пастою). Тоді нічого не згорнеться.

Звичайно, є ще й шосте правило : готуйте з любов'ю і тоді будь-яка страва вийде смачною і дуже апетитною!

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *