5 міфів про метаболізм, які потрібно забути

Міфи про метаболізм
  © depositphotos.com

Не тільки під час схуднення, але і в звичайному житті метаболізм, або, як його ще називають, обмін речовин, грає важливу роль. Метаболізм виражається в швидкості, з якою організм спалює калорії і перетворює їх на енергію, яка необхідна для нормального функціонування організму в цілому. Але чи багато ти знаєш про метаболізм? Адже на просторах мережі можна знайти безліч міфів про метаболізм, яким багато хто вірить.

  • Метаболізм можна «розігнати». Зараз у мережі можна знайти різні методи, які допоможуть «розігнати» метаболізм: дробове харчування, різні чаї, ягоди годжі і інші засоби. Насправді неможливо прискорити метаболізм, фактично нічого не роблячи.
  • Чим менше їжі, тим кращий метаболізм. Запам’ятай, якщо ти почнеш менше їсти, метаболізм почне сповільнюватися і повільніше спалювати калорії, порівняно з тим, що було раніше. В результаті після жорсткої дієти ти набереш ще більше кілограмів, ніж було до цього.

Міфи про метаболізм
  © depositphotos.com

  • Чим менше жирів у раціоні, тим кращий метаболізм. Вживання знежирених продуктів не допоможе тобі добитися ідеальної фігури. Нестача корисних жирів ти будеш компенсувати цукром і вуглеводами — справжніми ворогами фігури. Запам’ятай, корисні жири повинні бути присутніми в раціоні завжди!
  • Інтенсивні тренування прискорюють метаболізм. Тренуватися варто, безперечно. Але не потрібно виснажувати своє тіло постійними інтенсивними тренуваннями: організм відповість тобі запальним процесом, стресовим станом і гормональним дисбалансом, що негативно позначиться на твоєму метаболізмі.
  • Метаболізм прискорюється, якщо не вживати їжу після 18:00. Багато хто думає, що будь-яка з’їдена їжа після 6 вечора відкладеться в боки і живіт. Якщо ти залишаєшся голодною після 6 вечора, організм зазнає стрес, настрій зіпсується, виробляється гормон кортизол, в результаті чого метаболізм сповільнюється.

Також ми розповідали тобі про найнебезпечніші дієти, які пробували на собі голлівудські зірки. На що йшли голлівудські зірки заради схуднення, читай тут.

Джерело: lady.tochka.net

No votes yet.
Please wait...

Ответить

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *