Землю накриє тривала магнітна буря

Фахівці рекомендують у дні магнітних бур більше часу проводити на свіжому повітрі і вживати багато води.

У найближчі три дні зросте сонячна активність, тому метеочутливі люди будуть відчувати вплив геомагнітних збурень, інформує Ukr.Media.

За даними Національної погодної служби Національного управління океанічних і атмосферних досліджень (NOAA), 26 червня потужність магнітних бур до 15 годин складе 1 бал, але потім почне зростати: з 15.00 до 18.00 сила бурі буде 2 бали, до 21 години зросте до 3 балів, з 21.00 — потужність бурі вже складе 4 бали, що означає "мала" буря.

А ось в ніч на 27 червня сила бурі досягне 5 балів. Метеорологи називають таку бурю "помірною", однак її вплив на людей помітно відчутний.

У метеозалежних посилюються головний біль, проблеми з тиском, серцем і сном. Можливі запаморочення, слабкість, перепади настрою. Фахівці рекомендують більше часу проводити на свіжому повітрі і вживати багато води. Тільки з 9 годин ранку середи вплив трохи ослабне — до 4 балів, а з 12.00 до 18.00 — до 3 балів.

Проте до вечора бурі знову разгуляются, набравши силу в 4 бали. У ніч на четвер, 28 червня, магнітна буря досягне потужності в 3 бали — від півночі до 3 годин ночі, потім — 4 бали, а від 6 до 9 годин ранку — знову 5 балів. Тільки вдень магнітні збурення повільно будуть йти на спад — до 12 годин потужність буде дорівнює 4 балам, до 15.00 — опуститься до 3 балів, та до кінця дня буде 2 бали.

За даними метеорологів, ймовірність виникнення активної магнітної бурі на сьогодні становить 35%, ймовірність незначного магнітного шторму — 20%. У середу ймовірність бурі — 20%, і шторму — 35%, в четвер — 30 і 35% відповідно. 27 червня ймовірність виникнення помірного шторму становить 25%, 28 червня — 20%. У середу можливо навіть виникнення екстремального шторму — ймовірність становить 5%.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Читайте также:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *