Заважають зосередитись та погіршують роботу мозку: продукти, які не можна їсти на роботі

Їжа може покращувати настрій і стан, а може викликати тривогу, депресію і знижувати здатність концентруватися. Це позначається на тому, чим ви займаєтеся протягом дня — і якщо попереду відповідальні справи, краще уникати цих продуктів, інформує Ukr.Media.

Випічка та білий хліб

Це погана їжа для мозку, зате хороша — для набору ваги. Білий хліб — це швидкі вуглеводи, які всмоктуються в кровотік, викликаючи миттєвий стрибок цукру в крові. Потім рівень цукру так само різко падає, і ми відчуваємо раптовий напад втоми. Концентрація? Забудьте про неї.

Солона їжа

Чипси, фастфуд, сухарики та горішки — втриматися важко, але потрібно. Такі продукти можуть спричинити електролітний дисбаланс в організмі, який впливає на короткочасну пам'ять і концентрацію. Намагайтеся мінімізувати споживання солі — це на користь і мозку, і серцю, і фігурі.

Солодкі напої

Газована вода і соки впливають на мозок так само, як і швидкі вуглеводи. Спершу вони наповнюють мозок глюкозою, яка його живить, а потім її рівень виснажується, і мозок буквально впадає в цукрову кому. Концентрація в такій ситуації дуже страждає.

Кава

Упс. Це справді трагедія. Але тут не все так погано — якщо не пити кави надміру, то з концентрацією все буде гаразд. Намагайтеся не перебирати норму в 2-3 чашки на день — і ваші нерви скажуть спасибі.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *