Ульяна Супрун розповіла про добову норму цукру та хвороби, які викликає цей продукт

Цукор – це не просто висока калорійність і підвищення ризику карієсу, але і шкода для всього організму.

Необхідно розуміти, що в прямому сенсі слова цукор все ж не шкодить здоров'ю – саме тому він знаходиться у вільному доступі в продажі і в якості ключового інгредієнта міститься у величезній кількості продуктів. Навіть якщо ви з'їсте кілограм цукру за раз, ви не помрете миттєвою смертю, інформує Ukr.Media.

Але незважаючи на це, цукор все ж шкідливий для організму. І справа зовсім не в його високій калорійності, як багато хто вважає, а скоріше в тому, що для метаболізму цукор є абсолютно нетиповим продуктом. Також Вчені з'ясували, що цукор викликає ряд хвороб: підвищення артеріального тиску, сприяє хворобам серця і інсультам.

Україна займає перше місце в Європі за кількістю смертей від серцево-судинних хвороб. Чотири з 10 таких смертей пов'язані з неправильним харчуванням і надмірним вживанням цукру. Про це повідомила глава Моз Уляна Супрун.

«Солодощі, а саме додані в них цукри стають зайвою вагою, знижують чутливість тканин до інсуліну, осідають на капілярах і роблять їх слабкими. Трансжири в солодощах провокують непотрібне запалення, викликають або збільшують атеросклероз – хворобу судин», – зазначила Супрун.

За її словами, середня добова норма доданих цукрів повинна бути не більше 32-50 грамів, а це п'ять чайних ложок.

«Але краще взагалі мінімізувати споживання цукру – не додавати в чай або каву. Якщо ж додаєте цукор – не їжте додатково солодощі», – зазначила чиновниця.

Абсолютно відмовитися від цукру не можна, адже він необхідний для роботи організму. Тому медики рекомендують виключити з раціону саме рафінований цукор, який входить до складу цукерок, тортів, згущеного молока і варення. Корисним цукор для організму буде в складі фруктів, овочів або меду.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *