У Китаї зупинили роботи з редагування генів людини

У міністерстві наук і технологій Китаю заявили, що такі експерименти порушують закони країни і є шокуючими.

 

Влада Китаю призупинила роботу вчених, які займалися генетичним редагуванням ембріонів людини. Про це повідомляє Синьхуау четвер, 29 листопада.

 

Цю діяльність назвали «потворною за своєю природою», що порушує китайські закони і суперечить науковій етиці.

 

 

У міністерстві наук і технологій заявили, що експеримент, внаслідок якого минулого місяця народилися дівчатка-близнята зі зміненим генетичним кодом, порушує закони КНР та є шокуючим і неприйнятним.

 

Китайська національна комісія зі здоров’я та Асоціація з науки і технологій також засудили цю діяльність.

 

У понеділок, 26 листопада китайський генетик Хе Цзянькуй заявив, що йому вдалося змінити код ДНК дівчаток-близнят таким чином, що вони стали несприйнятливі до ВІЛ. Вчений стверджує, що редагував ембріони для семи пар, але тільки один випадок завершився вагітністю та пологами.

 

Імена батьків, їх місце перебування та інші факти, що підтверджують слова вченого, поки не відомі. А надані ним матеріали не дають можливості стверджувати, що втручання вченого не завдало шкоди.

 

У Китаї заборонено клонування людини, але прямої заборони на генетичні зміни ембріонів немає. Також вчений офіційно повідомив державі про своє дослідження, але зробив це пізніше, ніж почав експеримент.

Джерело: ua.korrespondent.net

No votes yet.
Please wait...

Ответить

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *