У Дніпрі завершили будівництво хірургічного корпусу Центру матері та дитини

Шестиповерхова модернова будівля нового хірургічного корпусу Центру матері та дитини ім. Руднєва у Дніпрі готова прийняти пацієнтів. Всередині все відповідає сучасним світовим стандартам – медичне обладнання, приміщення операційних, дизайн у палатах.

Про це повідомив очільник області Валентин Резніченко, поінформували у прес-службі Дніпропетровської ОДА.

«У 2017 відкрили у Дніпровському Центрі матері та дитини ім. Руднєва сучасну педіатрію. Зараз тільки-но завершили будівництво в цьому медзакладі ще одного – хірургічного корпусу. Він – втілення останніх досягнень і в інженерії, і в медицині», – зазначив Резніченко.

Шестиповерхову будівлю хірургії звели на місці старого корпусу Центру матері та дитини ім. Руднєва, який вже не підлягав відновленню. Від колишньої «лікарні» залишився тільки фундамент. Ще на стадії проектування архітектори радилися із лікарями. Ті заздалегідь їздили до Європи – вивчали передовий досвід закордонних колег.

Читайте також: На Полтавщині будують 15 сільських амбулаторій, у планах — ще 12

Як підкреслив головний лікар медзакладу Ігор Македонський, це повністю «електронна» лікарня. «Відтепер – жодних паперів. Всі історії хвороб, дані обстежень, переміщення пацієнта – лише на комп’ютері. А головне – сучасне хірургічне і діагностичне обладнання дозволить швидко поставити діагноз. При виявленні певних патологій ми зможемо прооперувати дитину, навіть коли вона ще в утробі матері», – зауважив головлікар.

Стіни коридорів та палат на п’яти поверхах виконані у яскравих кольорах. У приміщенні – багато світла. Зручні меблі, душові. Передбачили й палати для особливих малюків.

Вперше дитяча лікарня області має власну кардіохірургію. Раніше дітей оперували у «дорослих» медзакладах – лише після досягнення певного віку та ваги. Тепер, приміром, маленьких пацієнтів з вадою серця оперуватимуть просто з народження.

Серед нових напрямків – ортопедія і травматологія. Операційна оснащена мікроскопом, який дозволяє проводити мікрохірургічні операції.

Ще одна «родзинка» закладу – новозбудований басейн. Там проходитимуть реабілітацію малюки з пологовими травмами, ДЦП, а також після операцій.

Джерело: ukrinform.ua

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *