У чому полягають переваги від вживання сметани

Це один з найпопулярніших у нашій країні молочних продуктів. Сміливо їжте сметану щодня, тому що вона дуже корисна для здоров'я, інформує Ukr.Media.

Сметана — молочний продукт, який отриманий шляхом сквашування звичайних вершків деякими видами молочнокислих бактерій. Бактеріальна культура, яка введена навмисно або природним чином, окислює і згущує вершки. А це означає, що перед нами продукт, який дуже корисний для кишкової мікрофлори. Сотні досліджень вже показали, наскільки важливо зберігати правильний баланс кишкових бактерій, які зміцнюють наш імунітет і захищають від безлічі нездужань.

Існують й дивовижні поживні переваги сметани, які стануть у нагоді багатьом людям. Наприклад, людям, які стурбовані отриманням достатньої кількості білка — вони сміливо можуть додавати сметану у свій раціон. Сметана є відмінним джерелом кальцію — мінералу, що відповідає за зміцнення здоров'я кісток. Згідно з науковими джерелами, одна порція сметани дасть нам цілих 12 % від рекомендованої добової норми рибофлавіну.

Крім того, фосфор, який міститься у сметані, працює у поєднанні з вітамінами групи В, забезпечуючи безперебійне функціонування багатьох процесів у організмі. А це впливає на функції нирок, м'язів і нервів. Однією з поживних речовин, що містяться у сметані, є й вітамін B12, який підтримує здоров'я нервових клітин і зміцнює імунну систему. Активно додавайте у свою дієту сметану і будьте здоровими!

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *