Вживання яких продуктів допоможе зберегти водний баланс в холодний період

Їжа для водного балансу взимку.

Як часто ви п'єте воду восени і взимку? У холодну погоду людина рідше відчуває спрагу, проте це не означає, що тілу потрібно менше рідини. Але як не позбавити організм води і запобігти зневодненню, якщо зовсім не хочеться пити?

Щоденне вживання достатньої кількості води — це зовсім не вигадане правило прихильниками здорового способу життя. Правильна гідратація дозволяє імунній системі працювати без збоїв, вона регулює температуру тіла, зберігає здоров'я шкіри, запобігає розвитку захворювань суглобів і багато іншого. Щоб в холодну пору року, коли не хочеться пити нічого крім теплого чаю, не допустити зневоднення, можна вживати ряд овочів, які містять в собі великий обсяг води, інформує Ukr.Media.

Шпинат

Цей зелений овоч багатий на поживні речовини, серед яких калій, клітковина, фолієва кислота, вітамін Е і лютеїн, що робить його ідеальною зимовою їжею. Особливо він корисний для шкіри і волосся. Крім цього шпинат здатний забезпечити тіло водою в сезон холодів, оскільки він більше ніж на 90% складається з води.

Томат

Це один з найпопулярніших овочів у всьому світі. Томати на 90% складаються з води. Їх можна вживати в будь-якому вигляді. Крім того, овоч сприяє більш швидкому схудненню.

Болгарський перець

У жовтому і зеленому солодкому перці присутня велика кількість води, завдяки чому вживання овочу допоможе підтримувати водний баланс. Крім іншого болгарський перець багатий вітаміном C, вітаміном B6, бета-каротином, тіаміном і фолієвою кислотою.

Цвітна капуста

Ще один з найпопулярніших овочів, який допоможе уникнути зневоднення, — кольорова капуста. Одна її порція містить 50 мл води. Капусту можна додавати в салати, супи, другі страви.

Оливкова олія

Цей вид олії вважається одним з найбільш корисних для людей. Вона містить в собі вітамін Е і корисні жири. Крім того вона дозволить забезпечити організм потрібним об'ємом води. Крім іншого оливкову олію можна наносити безпосередньо на шкіру, зберігаючи її зволоженою всю зиму.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *