Виявляється, спати в шкарпетках шкідливо для здоров’я

Завжди спите в шкарпетках? Медики пояснили, чому невинна на перший погляд звичка може серйозно нашкодити здоров'ю, інформує Ukr.Media.

Порушення кровообігу

Вузькі шкарпетки, від яких на ранок залишаються сліди на шкірі, здатні порушити процес кровообігу, що може спровокувати серйозні проблеми в роботі організму. Якщо у людини мерзнуть ноги, вона може надягати шкарпетки, але вони мають бути вільними і не тиснути.

Шкірна інфекція

Не менш важливо, з якої тканини були пошиті шкарпетки. Синтетичні матеріали, наприклад, нейлон, небезпечні для здоров'я. Цей матеріал негативно впливає на стан шкірного покриву, провокуючи шкірні інфекції. Якщо ви не можете відмовитися від шкарпеток під час сну, варто вибирати бавовняні шкарпетки. Подібний матеріал дозволить шкірі ніг дихати, таким чином, запобігаючи розвитку шкірних хвороб.

Підвищення температури тіла

Деякі люди так звикають до сну в шкарпетках, що лягають в них в ліжко навіть коли їм зовсім не холодно. Але важливо знати, що це може спровокувати перегрів тіла. Проблема може виникнути і в денний час. Температура тіла може підвищуватися як через синтетичні тканини, так і натуральні.

Безсоння

Вузькі шкарпетки здатні викликати відчуття дискомфорту. Зрештою, людина буде перевертатися, постійно прокидатися. Якщо ви стали часто страждати безсонням і спите в шкарпетках, знімайте їх перед тим, як лягти в ліжко. З великою ймовірністю це допоможе вирішити проблему.

Порушення правил особистої гігієни

Коли людина лягає спати в шкарпетках, може посилюватися процес потовиділення, що призведе до порушення правил гігієни. Ризик зіткнутися зі шкірною інфекцією або неприємним запахом збільшується, якщо шкарпетки нечисті або зроблені з тканини, яка не дозволяє шкірі дихати. Люди, у яких постійно мерзнуть ноги, можуть придбати шкарпетки з бавовняної тканини або бамбукових волокон.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Ответить

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *