Виявлена нова корисна властивість апельсинового соку

Апельсиновий сік може запобігти інсульту.

Кожна людина знає, що для того, щоб уникнути проблем зі здоров'ям, дуже важливо правильно харчуватися. У раціоні обов'язково має бути присутня велика кількість фруктів і овочів. Не менш корисно вживати сік. У новому дослідженні голландські вчені виявили нову корисну властивість улюбленого багатьма апельсинового соку. Виявилося, що якщо кожен день пити апельсиновий сік, то ризик летального результату в результаті інсульту можна знизити майже на одну чверть, інформує Ukr.Media.

Людей, які погодилися стати учасниками наукового експерименту, були умовно поділено на дві групи. Всього у дослідженні було задіяно 35 тисяч чоловіків і жінок у віці від 20 до 70 років. Учасники однієї з груп мали протягом тривалого часу щоденно вживати апельсиновий сік. Фахівці уважно вивчили зміна стану добровольців і прийшли до висновку, що у людей, які пили сік щодня, ризик інсульту знизився на 24%. Крім того, на 12-13% рідше хворіли на серцево-судинні захворювання люди, які страждають від проблем із артеріями, і які регулярно споживали сік.

Свіжовичавлені фруктові соки без сумнівів необхідно вживати для підтримки здоров'я. Однак в останні роки популяризувалася думка про те, що покупні соки не тільки марні для організму, але і несуть певну загрозу, зокрема, унаслідок високого вмісту цукру. Незважаючи на те, що в пакетований сік виробники дійсно додають цукор понад допустиму норму, вчені запевняють, що їх користь щодо профілактики інсульту може перевищити ризик, пов'язаний з вмістом цукру.

Дослідники додали, що сприятливий зв'язок між вживанням соку і запобіганням інсульту виявлено не лише з конкретно апельсиновим соком, але і з будь-якого іншого фрукту. У будь-якому соку міститься безліч корисних речовин, які захищають кровоносні судини від різних захворювань.

Тим не менш, незважаючи на виявлену користь соку, вчені рекомендують вживати переважно цілісні фрукти, оскільки їх користь здоров'ю не піддається сумніву.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Ответить

Ваш адрес email не будет опубликован.