Відбілювання зубів: чому воно небезпечне?

Від природи ні у однієї людини немає чисто білих зубів.

Люди, які стежать за своїм зовнішнім виглядом, знають, що для того, щоб виглядати доглянутими, необхідно стежити за своїми зубами. Здоров'я зубів має не менше значення, ніж чиста шкіра, або, наприклад, відмінний стан волосся. Тому багато хто прагне зробити свою посмішку білосніжною. У хід йдуть всілякі методи: починаючи від професійних препаратів закінчуючи народними засобами. Але вчені попереджають, що велика частина продуктів для відбілювання може пошкодити зуби, інформує Ukr.Media.

Можливо, ви здивуєтеся, але від природи ні у кого немає чисто білих зубів. Як правило, зуби кожної людини мають свій власний відтінок, наближений до жовтого кольору. Однак серед людей, особливо тих, хто проживає в Північній Америці, вкрай популярна ідея того, що здорові зуби мають ідеально білий колір. Саме тому процедура відбілювання зубів так поширена серед місцевого населення.

У своєму новому дослідженні вчені спробували з'ясувати як ті чи інші засоби відбілювання впливають на здоров'я зубів. Зокрема, дослідники вивчили смужки для відбілювання, які відпускаються без рецепта. Зазвичай активним компонентом цих смужок є перекис водню. Багато людей використовують цю речовину для освітлення волосся. При зловживанні перекисом відбувається серйозне пошкодження не тільки волосся, але і шкіри голови. Фахівці припустили, що перекис може шкодити й зубам.

Зуб людини складається з трьох різних шарів: емалі, дентину і сполучних тканин, які допомагають зубам надійно утримуватися на місці. Результати дослідження показали, що перекис водню здатний пошкодити дентин, проникаючи крізь емаль. Незабаром зуби почнуть руйнуватися.

Проте, фахівці поки що не можуть сказати, чи можна цьому процесу запобігти та зупинити, якщо він вже був запущений.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *