Від цих проблем зі здоров’ям допомагає пиття води з лимоном

Нутриціологи повідомляють, що одним з важливих плюсів пиття води з лимоном є профілактика каменів у нирках, інформує Ukr.Media.

Від яких проблем зі здоров'ям допомагає питво води з лимоном? Відповідаючи на питання, нутриціологи пояснюють, що звичка щодня випивати склянку такої води захищає нирки від появи кальцієвих каменів.

Вода з лимоном допомагає розщепити кальцієві камені в організмі — кислота зв'язується з кальцієм і виводить його з нирок. Випити склянку такої води потрібно за 20-30 хвилин до приймання їжі.

Також, вода з лимоном допомагає при такій проблемі, як повільне травлення. Завдяки вживанню такого напою підвищується рівень соляної кислоти, що стимулює травні процеси, полегшує перетравлення продуктів, які можуть здаватися занадто важкими для шлунка — наприклад, білкових.

Крім того, біофлавоноїди, що містяться у воді з лимоном, сприяють зміцненню судинних стінок. До того ж її пиття сприяє кращому функціонуванню організму в цілому.

Потрапляючи в кишечник, вода з лимоном, створює там лужне середовище, яке необхідне для нормального функціонування організму.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *