Це цікаво.
Очевидно, що в старшому віці цінна не тільки пам'ять, але ще й накопичений досвід. Дослідження за участю 1169 людей показало, що у 20-25 років оптимізму не так багато, як в 55-60. У цьому ж віці підвищується задоволення життям і самооцінка, інформує Ukr.Media.
Таким чином стає зрозуміло, що рівень оптимізму росте протягом усього життя. Це підтверджується і опитуваннями людей різного віку.
Виявляється, неприємні події в житті обов'язково ведуть до песимістичних поглядів у подальшому.
При цьому радісні події на кшталт закінчення інституту, закоханості, підвищення зарплати покращують ставлення до життя і створюють базу для більш оптимістичного погляду в майбутньому. А набутий життєвий досвід допомагає легше справлятися з труднощами і швидше досягати бажаних цілей.
У деяких випадках дослідники відзначають, що оптимістичні погляди характерні для людей до 30 років, потім спостерігається невеликий провал до 40-45 років, а потім позитивне ставлення до життя знову бере гору над негативом.
Звичайно, приємно знати, що коли-небудь ви будете радіти життю сильніше, ніж зараз, але деколи хочеться, щоб цей пік був ближчий до теперішнього моменту, а не до пенсії!
Джерело: ukr.media