Вчені закликають людей старше 50 відмовитися від цих “корисних” порад експертів

Кожен день всілякі експерти роблять нам корисні поради про здоровий спосіб життя. І ось тепер вчені виділили 5 подібних рекомендацій, які не слід дотримуватися особам старше 50 років, інформує Ukr.Media.

В першу чергу, не потрібно дотримуватися рекомендацій про щоденне приймання аспірину, що є дешевим антикоагулянтом. Достатня кількість досліджень показало, що його приймання в цих цілях небезпечне. Також необхідно відмовитися від рекомендації уникати вживання вуглеводів. Це важливий компонент харчування, як білків і жирів, але потрібно вибирати здорові джерела вуглеводів і особливо перед фізичними навантаженнями. До них відносяться певні фрукти й каші.

Порада спати вдень може бути корисною для молодих людей, але не для осіб середнього і старшого віку. Вони і без того часто стикаються з безсонням, а якщо така людина звикне спати вдень, то вночі заснути буде ще важче. З великим скептицизмом слід сприймати рекомендацію про приймання харчових добавок. Необхідність включити в свій режим деяку кількість вітамінів і мінералів або харчових добавок виникає тільки в тому разі, якщо на медичному обстеженні виявляється їх серйозний дефіцит. У всіх інших варіантах ви цілком можете задовольнитися звичайним правильним харчуванням.

Нарешті, ще одна поширена порада — уникати вживання жирів. Але, як і вуглеводи, жири діляться на "хороші" і "погані". Наприклад, в оливковій олії, горіхах, насінні і авокадо містяться корисні для здоров'я жири, які потрібно обов'язково вживати.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *