Вчені визначили найнебезпечніший продукт харчування — цікаво, що раніше цей продукт вважався не просто корисним, а лікувальним

Директор Інституту профілактики та епідеміології онкологічних захворювань Фрайбурзького університету та професор Гарварда Карін Міхелс "отрутою у чистому вигляді" назвала кокосову олію, інформує Ukr.Media.

Таких висновків професор дійшла за результатами проведених нею досліджень, які показали, що кокосова олія більш ніж на 80% складається з насичених жирів, що вдвічі перевищує вміст аналогічних речовин у свинячому салі. Насичені жири підвищують рівень холестерину в крові, що може спровокувати розвиток серцево-судинних захворювань.

До висновків, аналогічним тим, які були зроблені професором Міхелсом, дійшли й інші організації. Представники Американської асоціації серця (AHA) рекомендували не використовувати кокосову олію для харчування. А Британський Фонд харчування допустив вживання кокосової олії, але "тільки в невеликих кількостях і як частину здорової збалансованої дієти".

Раніше кокосова олія вважалася практично цілющою. Її рекомендували як прекрасний лікувальний засіб при ожирінні, проблемах із шлунково-кишковим трактом, епілепсії, хвороби Альцгеймера, хворобах серця, шкірних захворюваннях, для зміцнення імунітету, а також для усунення проблем з волоссям. Вважалося, що при регулярному вживанні олія кокоса зменшує ймовірність виникнення ракових хвороб та відновлює функції щитоподібної залози.

Тепер розповіді про користь коксової олії називають просто виконаним маркетинговим трюком і рекомендують відмовитися від її вживання.

Проте вчені, лікарі та дієтологи досі не можуть дійти єдиної думки про вплив насичених жирів на здоров'я людини. І на сьогоднішній день як альтернативу кокосовій олії фахівці рекомендують використовувати оливкову або рапсову.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *