Вчені: потрібно з’їдати щодня хоча б одне яйце

Вживання в їжу хоча б одного яйця на день знижує ризик серцево-судинних захворювань. До такого висновку прийшли британські вчені на підставі результатів дослідження, в якому взяли участь близько півмільйона чоловік.

Яйця є одними з найбільш насичених за змістом корисними речовинами продуктів харчування. У них міститься багато білка, вітаміни A, D, B і B12, а також лютеїн і зеаксантин, що сприяють зміцненню зору, інформує Ukr.Media.

Зловживати яйцями не варто, як і будь-якою іншою їжею. У них багато білка, а його надлишок в організмі створює зайве навантаження на нирки.

Британський фонд здоров'я серця у 2007 році рекомендував вживати в їжу не більше 3 яєць у тиждень. Але незабаром фонд відмовився від цієї рекомендації у зв'язку з новими дослідженнями про вплив холестерину на організм. Сьогодні вчені не називають точну кількість яєць, які можна з'їдати на день без шкоди для здоров'я, але ця цифра точно більше трьох яєць на день.

А як же холестерин

Жовток яйця дійсно містить багато холестерину, але на його рівень у нашому організмі впливають насичені жири, а не самі яйця. Холестерин в продуктах і в крові — дві різні речі.

Холестерин, який ми отримуємо з їжі, може бути як шкідливим, так і корисним. Все залежить від того, як ви яйця приготуєте. Якщо з'їсте варені або паровий омлет, то отриманий з жовтка холестерин перетвориться в корисний, а якщо посмажите на олії, та ще й з беконом — то поганий.

Італійка Емма Морано-Мартинуцці прожила 117 років і померла в минулому році. В інтерв'ю жінка розповідала, що секретом її довголіття є яйця. Емма з'їдала по два яйця на день — одне сире і одне варене. І так протягом 98 років.

За 117 років життя жінка жодного разу не лежала в лікарні і не мала серйозних проблем зі здоров'ям. Їй робили переливання крові через бронхіт, однак процедури проводилися на дому.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Ответить

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *