Вчені пояснили, чому по можливості краще уникати застосування молоковідсмоктувача

Молоковідсмоктувач може спровокувати астму у дітей.

Молоковідсмоктувачі, якими користуються деякі жінки в період годування грудьми, можуть провокувати у дитини розвиток астми. Такі результати дослідження отримали вчені з Манітобського університету Канади, інформує Ukr.Media.

Під час проведення наукового експерименту група фахівців вивчала стан практично 400 дітей, чиї мами погодилися взяти участь в дослідженні, в перші місяці після пологів. Частину немовлят годували безпосередньо грудьми, інші ж отримували молоко, отримане з використанням молоковідсмоктувача. Зрештою, вчені виявили, що у малюків, яких годували безпосередньо грудьми, в ротовій порожнині було присутньо більше корисних бактерій. А у дітей, які отримували харчування за допомогою молоковідсмоктувача, в роті знаходилося більше шкідливих бактерій, частина з яких могли спровокувати астму.

Фахівці вважають, що при класичному грудному вигодовуванні діти отримують всі корисні компоненти молока в повному обсязі. А всередині молоковідсмоктувачів можуть міститися небезпечні для здоров'я бактерії. Довгий час медики були впевнені, що молоко матері стерильне, але сучасна наука з'ясувала, що в рідині міститься маса мікроорганізмів, що сприяють формуванню мікробіому кишечника. При збої цього процесу, у малюка відбувається дисбаланс кишечника, що збільшує ризик розвитку не лише астми, але ще алергії і серйозних проблем із надмірною вагою. Окремі бактерії можуть стати причиною інфекцій крові, органів дихання і сечовивідних шляхів.

Мікроорганізми в ротовій порожнині немовлят, які брали груди самостійно, навпаки, дозволяли поліпшити роботу травної системи і захистити від різних інфекційних захворювань, зміцнюючи в цілому імунну систему. Таким чином, рекомендується по можливості уникати застосування молоковідсмоктувача.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Ответить

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *