Вчені знайшли спосіб боротьби зі старінням мозку

Вилікувати людський мозок може той же механізм, що руйнує його під час хвороби Альцгеймера.

Вчені з Португалії дізналися, як можна відновити мозок при нейродегенеративних захворюваннях і призупинити його старіння. Про це повідомляє EurekAlert.

Фахівці вивчали зміни мозку у генетично модифікованих мушок, які є моделлю хвороби Альцгеймера. Виявилося, що нервові клітини мозку під час цієї хвороби вбиває сам організм. Таким чином він намагається захистити здорові клітини і омолодитися.

Цей же механізм активно бореться зі старінням і продовжує нормальне функціонування мозку. Вчені дізналися, що якщо штучно посилити цей природний «контроль якості», то у мозку є всі шанси оговтатися від нейродегенеративного захворювання або омолодитися.

Фахівці сподіваються, що їхнє відкриття допоможе створити ефективний метод лікування хвороби Альцгеймера. Але поки їхнє завдання номер один — довести, що цей механізм буде працювати в людському організмі.

Раніше вчені заявили, що алкоголь і кава продовжують життя. Також повідомлялося про те, що були опубліковані головні досягнення і провали науки в 2018 році.

Джерело: ua.korrespondent.net

No votes yet.
Please wait...

Ответить

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *