Вчені з’ясували, як за пальцями «вирахувати» невірну дружину

Дослідники припускають, що жінки з високим пальцевим індексом завдяки естрогену більш фемінні, через що більше затребувані серед чоловіків.

 

Біологи з Оксфорда з’ясували, що жінки, у яких на лівій руці вказівний палець довший від безіменного, більш схильні зраджувати. Дослідження було опубліковане в журналі Biology Letters.

 

На думку дослідників, довший вказівний палець і більш короткий безіменний обумовлені впливом естрогенів у період внутрішньоутробного розвитку. Естрогени — жіночі статеві гормони, які надають фемінізуючий вплив на організм.

 

Учасницями дослідження стали 274 жінки. Вчені виміряли довжину їх пальців і взяли зразки ДНК, також жінки заповнили опитувальники, присвячені їхнім стосункам. Виявилося, що чим більше їх пальцевий індекс (співвідношення довжини вказівного і безіменного пальців), тим більше вони імпульсивні та менш задоволені відносинами. Провідний автор дослідження Айлунд Пірс називає результати «інтригуючими» — вона очікувала протилежного ефекту.

 

 

Дослідники припускають, що жінки з високим пальцевим індексом завдяки естрогену більш фемінні, через що більше затребувані серед чоловіків. Знаючи, що у них є й інші варіанти, такі жінки можуть з більшою охотою йти на зраду партнера, особливо з проблемами у стосунках.

 

«Якщо у жінки більш феміннна статура, це підвищує її цінність на «шлюбному ринку», що може призводити до незадоволеності поточними стосунками та імпульсивного сексу поза відносинами, а також пошуку інших партнерів», — пишуть дослідники.

 

Дослідники вивчили і чоловічий пальцевий індекс, однак не знайшли взаємозв’язку зі схильністю до зрад. Також не впливав на зради і пальцевий індекс у жінок на правій руці.

 

 

Пальцевий індекс пов’язаний зі схильністю до багатьох рис, у тому числі, до гомосексуальності — жінки, у яких різниться довжина вказівного і безіменного пальця, з великою часткою ймовірності лесбіянки. Вчені виміряли довжину пальців у 18 пар жінок-близнюків, одна з яких була лесбіянкою, а інша — гетеросексуалкою.

 

Як виявилося, у лесбіянок, на відміну від гетеросексуальних жінок, відрізнялася довжина вказівного і безіменного пальця, як це зазвичай буває у чоловіків.

 

Однак різниця була помітна лише на лівій руці.

 

Дослідники пов’язують такий ефект із впливом тестостерону в утробі матері. Зазвичай у жінок вказівний і безіменний пальці мають рівну довжину, а в чоловіків розрізняються. Однак вплив тестостерону на плід під час вагітності може призводити до подібних змін.

 

Раніше повідомлялося, що чоловік дізнався про зраду дружини завдяки Google Maps.

 

Джерело: ua.korrespondent.net

No votes yet.
Please wait...

Ответить

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *