Ваги застигли на одній цифрі: як зрозуміти, що худнете

Ці ознаки дійсно говорять про те, що тіло змінюється в кращу сторону.

Правильно харчуєтеся і регулярно займаєтеся спортом, але на вагах одна і та ж цифра? Багато людей саме через це втрачають мотивацію. Але крім мінуса на вагах є інші ознаки того, що зайва вага йде. Ми розповімо, як зрозуміти що дійсно худнете, інформує Ukr.Media.

Чому ваги не "працюють"?

Багато фітнес-тренерів радить не дуже зациклюватися на цифрах і цьому є пояснення. Коли йдуть активні тренування і правильне харчування, то з'являються м'язи, а жировий прошарок зменшується. Варто знати, що м'язи і м'язові тканини набагато важче жиру при тому ж об'ємі.

Як зрозуміти, що дійсно худнеш

Зменшуються об'єми тіла

Улюблені джинси або спідниця тому показник. Якщо вони вже не обтягують або зовсім почали спадати, то значить все-таки процес схуднення йде. Варто взяти собі за звичку раз на тиждень робити виміри тож вийде відстежувати свій прогрес.

Легше стали даватися тренування

Ще недавно присідання були справжнім випробуванням і ледве виходило зробити 15 разів, а про кілька підходів навіть не заходила мова? Або тепер пробіжка не супроводжується задишкою через 5 хвилин? Це свідчить про те, що ви стали сильнішими і витривалішими. Також тіло змінюється, м'язові тканини збільшуються, а жир йде.

Покращилося самопочуття

Перш за все з'явилося більше енергії. Пропала задишка і болі в суглобах — це теж показник змін.

Менше почали їсти

У раціоні з'явилися салати і куряче філе, а піци і смаженої картоплі вже не хочеться так сильно. Це свідчить про те, що харчові звички змінюються. І не обов'язково мучити себе жорсткими дієтами. Порції стали меншими — а все тому, що обсяг шлунка зменшився, і тепер потрібно набагато менше їжі, щоб насититися.

Стали більше фотографуватися

Ще одна ознака того, що ви дійсно худнете. Почали подобатися собі в дзеркалі і пропало бажання ховатися за кимось на фото.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Ответить

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *