В Україні заборонили популярні ліки вітчизняного виробництва

Продукція повинна бути вилучена з аптек і повернута виробнику.

В Україні будуть вилучені з обороту популярні ліки, вироблені в Києві на експериментальному заводі Інституту біоорганічної хімії та нафтохімії НАН України, інформує Ukr.Media.

Під заборону потрапили зеленка (розчин брильянтовий зелений), пероксид водню, йод, настоянка валеріани, розчин люголя, настояка глоду, паста Теймурова, ротокан, пертусин, фукорцин та інші. Повний список складається з 18 найменувань.

Таке рішення прийняла Державна служба з лікарських засобів та контролю за наркотиками. Заборона поширюється на всі серії медпрепаратів, випущені заводом до 25 лютого 2019 року. Продукція повинна бути вилучена з аптек і повернута виробнику.

"Відповідно до Конституції України, враховуючи розпорядження Держлікслужби від 25.02.2019 № 20-В про усунення порушень ліцензійних умов, з огляду на лист від Державного експериментального заводу медичних препаратів Інституту біоорганічної хімії та нафтохімії НАН України від 11.03.2019, забороняю реалізацію, зберігання та застосування зазначених нижче серій препаратів, випущених до 25.02.2019 ", — йдеться в документі.

Причиною для вилучення з обігу медпрепаратів стало порушення ліцензійних умов.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Ответить

Ваш адрес email не будет опубликован.