Труба представив очільника столичного управління Держбюро розслідувань

Директор Державного бюро розслідувань Роман Труба представив очільника територіального управління відомства у місті Києві Руслана Марчука у понеділок.

Про це повідомляє кореспондент Укрінформу.

«Я рад представити вам директора територіального управління у Києві Руслана Миколайовича Марчука», – сказав Труба.

Звертаючись до колективу столичного територіального управління відомства, Труба наголосив, що кожний їх вчинок має бути відповідальним, оскільки вони перебувають під прицілом ЗМІ.

Він також закликав слідчих звертати увагу на матеріали журналістських розслідувань.

За словами Труби, у територіальному управлінні ДБР у місті Києві працюватиме 50 працівників, з яких 27 слідчі. Однак в подальшому штат буде поповнюватися. У відомстві працюватиме три слідчих відділи. Перший відділ займатиметься розслідуваннями у сфері службової діяльності і корупції, другий відділ займатиметься розслідуванням злочинів стосовно працівників правоохоронних органів, а третій відділ – розслідуватиме військові злочини.

При цьому юрисдикція територіального управління ДБР у місті Києві поширюватиметься також на Київську, Чернігівську та Черкаську області. 

Читайте також: Директор ДБР вирішив призначити 23 керівників територіальних управлінь

Як повідомляв Укрінформ, слідчі Державного бюро розслідувань 27 листопада склали у робочому форматі присягу та розпочали перші кримінальні провадження.

Державне бюро розслідувань – це правоохоронний орган, який буде розслідувати злочини, скоєні правоохоронцями, суддями та високопосадовцями за винятком справ, підслідних Національному антикорупційному бюро. ДБР остаточно перебере на себе функцію досудового слідства від прокуратури.

Джерело: ukrinform.ua

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *