Супрун розповіла про вплив пози «нога на ногу» на здоров’я

Виконуюча обов’язки міністра охорони здоров’я Уляна Супрун розповіла, чи дійсно сидіння в позі «нога на ногу» може нашкодити здоров’ю.

Про це глава МОЗ повідомила у себе на сторінці в Facebook, інформує UkrMedia.

«Для багатьох характерно не дуже стежити за поставою, сидячи за столом, у транспорті або на дивані. А сидіння зі схрещеними ногами в цілому зручна і звична річ.

Так чи є сенс в тому, щоб обмежувати себе в комфорті і утримуватися від зручних позицій? Є кілька досліджень, які вказують, що схрещування ніг під час сидіння має певний вплив на здоров’я», — зазначила вона.

Зокрема сидіння в такій позі зможе спровокувати незначне підвищення тиску. Проте варто відзначити, що схрещування ніг на рівні ляжек не впливає на ці показники.

Супрун також розвінчала міф відносно зв’язку схрещування ніг і варикозу. Вона зазначила, що на це захворювання впливає будь тривала поза, в якій людина сидить або стоїть.

Тривале сидіння в цій позі — кілька годин — може спровокувати біль у спині або суглобах.

«Отже, від схрещування ніг, час від часу, шкоди вашому організму не буде. Однак, ви обов’язково його відчуєте, якщо любите сидіти довго, ведете малорухливий спосіб життя та збираєтеся продовжувати в такому ж темпі», — резюмувала Супрун і додала, що зберегти здоров’я можна лише залишаючись активним.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Ответить

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *