Супрун розповіла, яку медичну допомогу можна отримати безкоштовно тим, хто не підписав декларацію з лікарем

Виконуюча обов&#039язки міністра охорони здоров&#039я Уляна Супрун, розповіла, які медичні послуги можна буде отримати безкоштовно тим людям, які не підписали декларацію зі своїм сімейним лікарем.

ла, яку медичну допомогу можна отримати безкоштовно тим, хто не підписав декларацію з лікарем />

Пацієнти, які не уклали декларацію зі своїм сімейним лікарем і потрапили у так званий «червоний список», зможуть отримувати безкоштовне лікування в екстрених і невідкладних випадках, інформує Ukr.Media.

Про це заявила в. о. міністра охорони здоров'я України Уляна Супрун під час засідання уряду.

«Що стосується тих пацієнтів, які не уклали декларації з сімейним лікарем, то вони будуть мати надання допомоги в невідкладних станах, надання екстреної допомоги — будь-яка ситуація, яка вимагає негайної допомоги, в подальшому буде надана. А ті, які приходять до сімейного лікаря, повинні підписати декларацію», — пояснила Супрун.

За словами чиновниці, реєстрація пацієнтів потрібна в будь-якій країні, щоб в міністерстві охорони здоров'я знали, куди гроші передавати».

При цьому, Супрун додала, що зараз декларації підписали близько 27 мільйонів пацієнтів в Україні. Лікарні, які співпрацюють з реформою, вже отримують збільшене фінансування.

Як ми писали раніше, електронні медичні картки з'явилися в українських пацієнтів з 1 березня.

З її слів, зараз в Україні 1216 таких закладів первинної медичної допомоги.

Відзначається, що українцям не потрібно додатково реєструватися або приходити в медустанову для відкриття електронної медичної картки.

В. о. голови МОЗ додала, що в електронну медкарту лікарі будуть вносити найважливішу інформацію про кожний візит. В структуру записів також входять направлення і рецепти.

Ще одна зручність такої системи полягає в тому, що лікар за потреби зможе роздрукувати консультаційний висновок, в якому будуть міститися причина звернення, діагноз, призначення лікування або направлення на додаткові обстеження.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Ответить

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *