Суд у справі про теракт біля Палацу спорту в Харкові допитав чотирьох потерпілих

Фрунзенський райсуд Харкова у справі про теракт біля Палацу спорту 22 лютого 2015 року, де на місці загинуло двоє людей, ще двоє померли в лікарні і поранено 11 осіб, допитав чотирьох потерпілих, у тому числі, трьох – у режимі відеоконференції.

Про це кореспондентові Укрінформу розповів адвокат Дмитро Тихоненков.

"Один з потерпілих, як він розповів по відеозв'язку зі Львова, отримав під час вибуху в колоні осколкове поранення гомілковостопного суглоба і контузію та заявив про грошову компенсацію, але суму не названо. Потерпіла з Херсонської області в режимі відеозв'язку розповіла, що йшла в колоні як активістка "Правого сектору" й отримала поранення лівої ноги. Цивільний позов про компенсацію також не подавала. У режимі відеоконференції з Дергачівського райсуду Харківської області надала свідчення дівчина, яка на той момент була неповнолітньою, і тому її допитали у присутності матері як законного представника. Дівчина розповіла, що отримала поранення стегна і була госпіталізована у лікарню в Харкові. Вона також не заявляла про компенсацію. Нарешті, потерпілий, який був присутній у залі суду, розповів, що у той час він як міліціонер батальйону "Харків-1" здійснював охорону колони, під час вибуху отримав поранення ноги і заявив про компенсацію в 300 тис. грн", – зазначив адвокат.

Читайте також: Україна займає 21 місце в світі за рівнем терористичної загрози

За його словами, залишився недопитаним останній потерпілий, але прокуратура його не знайшла: "Суд виніс ухвалу про розшук потерпілого до 12 грудня, коли відбудеться чергове засідання суду".

Як повідомляв Укрінформ, 7 листопада Фрунзенський райсуд Харкова у справі про теракт біля Палацу спорту допитав у суді потерпілого, якому на момент події було 15 років, і тому він прийшов до суду з матір'ю. Він підтвердив, що був поранений у живіт і лікувався в лікарні.

31 жовтня Фрунзенський райсуд Харкова у справі про теракт біля Палацу спорту продовжив арешт усіх трьох обвинувачених на 2 місяці: до 29 грудня.

До обвинувачуваного Сергія Башликова викликали в суд швидку допомогу через скаргу на тиск.

Суд відмовив обвинуваченим Віктору Тетюцькому і Володимиру Дворнікову у відведенні колегії суддів, яка, на їх думку, порушує їхнє право на захист. Суд також відмовив обом у зміні запобіжного заходу на той, що не пов'язаний з арештом.

26 жовтня Фрунзенський райсуд допитав ключового свідка, оскільки він їде за кордон. Свідок заявив, що бачив машину одного з трьох підозрюваних у дворі будинку поблизу місця вибуху.

22 лютого 2015 року в Харкові при вибуху під час ходи активістів біля Палацу спорту, присвяченої пам'яті Героїв Небесної сотні, на місці загинуло двоє людей, ще двоє померли в лікарні, поранено 11 осіб. Через три дні за підозрою в теракті затримано харків'ян Володимира Дворнікова, Віктора Тетюцького, Сергія Башликова. За даними силовиків, їх завербували російські спецслужби, вони проходили підготовку у Бєлгороді, і за теракт мали отримати 10 тис. доларів. Їм загрожує довічне ув’язнення. Всі троє обвинувачених відмовилися визнати провину.

Джерело: ukrinform.ua

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *