Стоматологи розкривають 10 простих способів запобігання руйнуванню зубів

За життя наші зуби оновлюються лише раз, тому ми повинні дбати про них, якщо ми не хочемо їх втратити.

Стоматологи виявили багато простих способів, які можуть значно поліпшити зуби, навіть запобігти карієсу. Це так само просто, як дієта, але різниця буде очевидна. Важливо надовго зберегти здоров’я порожнини рота, щоб потім не знадобилася професійна гігієна від спеціалістів із «Клініки естетичної стоматології», які потім змушені будуть створювати та підтримувати біологічну рівновагу мікрофлори порожнини рота..

Ми зібрали поради, які можуть захистити зубну емаль від карієсу! Будь ласка, не пропустіть наш дивовижний бонус в кінці статті, який може навіть навчити вас повернути порожнину!

Спробуйте полоскання олією

Полоскання ротової порожнини олією є технікою очищення, яка запобігає розвитку руйнування зубів або карієсу шляхом витягування бактерій. Потрібно підібрати олію, яка володіє антисептичними та антибактеріальними властивостями, наприклад, кунжутна олія або кокосова олія, і використовувати її в якості рідини для полоскання рота до 20 хвилин. Після цього промити рот водою.

Обмежте споживання цукру

Давайте будемо відвертими. Всі знають, що цукор може зруйнувати зуби. Але це не тільки цукор, який ви знайдете в тортах або цукерках; це стосується навіть цукру, що міститься в хлібі, квасолі, фруктах і картоплі. Через це, намагайтеся обмежувати споживання солодкої їжі. Якщо ви регулярно вживали газовані солодкі напої, їх теж бажано виключити з вашого раціону.

Чистіть зуби двічі на день

Можливо, ви чистите зуби вранці як частину своєї ранкової рутини, але цього може бути не достатньо. Чищення зубів перед сном також важливе, оскільки так ми усуваємо наліт і бактерії, які викликають карієс і захворювання пародонту.

Не забувайте очищувати язик

Бактерії можуть оселятися не лише на зубах і яснах, їх часто вдосталь також і на язику. Не шкодуйте грошей і придбайте гарну щіточку для чищення язика.

Зверніть увагу на дрібні деталі

Коли мова йде про здоров’я ротової порожнини, звертайте увагу навіть на дрібниці. Якщо ваші ясна виглядають трохи червоними, якщо ваша слина трохи червона, або якщо у вас навіть легкий біль у роті, зверніться до стоматолога. Це симптоми, якими наше тіло сигналізує нам, що щось не так.

Спробуйте пити зелений або чорний чай

Зелений і чорний чай можуть допомогти зубам. Речовини, що містяться в чаї, захищають зуби від утворення порожнин. Як кажуть, цей трюк допомагає навіть після вживання солодощів.

Не чистіть зуби надто часто

Надлишок ніколи не є корисним. Це стосується і чищення зубів. Якщо ви чистите зуби більше 2-3 разів на день, то можете пошкодити вашу емаль. І занадто сильна чистка може викликати подібні проблеми. Не тріть зуби занадто сильно, бо це може спричинити тріщину!

Вживайте їжу, яка укріплює зуби

Є продукти, які запобігають карієсу. Виявили, що більшість молочних продуктів, включаючи сир, зменшують наліт і навіть відновлюють емаль. Яблука, незважаючи на те, що вони мають кислоту і наповнені цукром, мають і позитивну властивість: вони збільшують виробництво слини, що знижує рівень бактерій.

Не забувайте використовувати зубну нитку

Чищення зубів не достатньо. Бактерії і дрібні шматочки їжі можуть сприяти утворенню карієсу. Регулярне використання зубної нитки запобігає цьому захворюванню. Зубна нитка також запобігає нарощуванню зубного каменю, захворюванню ясен, неприємному запаху з рота, і є більш ефективним, ніж просте чищення щіткою.

Два рази на рік відвідуйте стоматолога

Ваш стоматолог знає, як професійно допомогти зубам і може помітити, що щось не так, поки не стало надто пізно. Крім того, професійна чистка зубів запобігає виникненню більш серйозних проблем. Стоматолога потрібно відвідувати двічі на рік, щоб підтримувати правильне здоров’я порожнини рота.

Джерело: ukr.media

Rating: 5.0/5. From 1 vote.
Please wait...

Ответить

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *