США запропонували Франції допомогу у зв’язку з терактом у Страсбурзі

Офіційний Вашингтон рішуче засудив теракт у французькому Страсбурзі й запропонував будь-яку допомогу з американського боку, що може бути затребувана французькою владою.

Про це йдеться в офіційній заяві Державного департаменту США, повідомляє власний кореспондент Укрінформу.

"Сполучені Штати солідарні з Францією й рішуче засуджують жахливий акт терору в Страсбурзі", — наголошується в заяві Держдепартаменту США.

У документі висловлюється пошана всім людям і службам, які першими прибули на місце інциденту з метою ліквідації загрози й допомоги постраждалим. При цьому підкреслюється, що Сполучені Штати "готові надати будь-яку допомогу, яку може запитати французька влада у цей складний момент".

У Держдепі висловили готовність подальшої взаємодії з Францією та іншими союзниками й партнерами з метою досягнення перемоги в протистоянні глобальній загрозі тероризму.

"Злочини, націлені проти невинних людей, лише посилюють нашу спільну рішучість зупинити ці безглузді атаки, а також тих, хто може вчинити їх", — підкреслили в зовнішньополітичному відомстві США.

Читайте також: Трамп пов'язав теракт у Страсбурзі зі стіною на кордоні між США й Мексикою

Як повідомляв Укрінформ, напередодні у французькому місті Страсбург нападник відкрив вогонь по мирних мешканцях у людному місці, де був організований різдвяний ярмарок. Є загиблі і поранені, деякі перебувають у критичному стані. Влада Франції визнала напад терористичним актом.

Джерело: ukrinform.ua

No votes yet.
Please wait...

Ответить

Ваш адрес email не будет опубликован.