Що вживати при болю в горлі — найбільш підходящі варіанти

Спробуйте говорити, ковтати, співати або виконувати будь-які інші дії, що залучають голосові зв'язки, коли у вас болить горло, і це призведе до болю і дискомфорту. Те саме стосується їжі. Інна а. Хусейн, доктор медичних наук, рекомендує м'які текстури, такі як картопля/солодка картопля, Зернові, такі як рис, вівсянка і теплі супи куряча локшина, інформує Ukr.Media.

Які ще є рекомендації по харчуванню при болю в горлі?

Що потрібно пити під час болю в горлі?

Доктор Хусейн зазначає, що гідратація важливіша за харчування з точки зору важливості, коли в людини болить горло. Тому ключовим моментом є отримання великої кількості рідини, особливо води. Теплі чаї, такі як хороший зелений чай або жасмин, будуть корисними для вас.

Які продукти краще при болю в горлі, а яких слід уникати

Доктор Хусейн продовжує детально пояснювати, чому такі продукти, як картопля, рис та супи, рекомендуються тим, у кого болить горло. "Ці продукти краще допомагають при ангіні, оскільки вони рідше викликають подальше подразнення запалених тканин", — каже вона. Доктор Хусейн додає, що деякі з цих продуктів також можуть полегшити біль у горлі через їх температуру. "Теплі супи та чаї можуть бути корисними, оскільки тепло заспокоює м'язи горла, але тепле не значить гаряче — з гарячого треба уникати".

Доктор Хусейн зазначає, яких продуктів слід уникати пацієнтам. "Уникайте продуктів з гострими краями, таких як сухарі", — каже вона. Гострі краї можуть викликати механічне роздратування. Але текстура — це не єдиний фактор, який слід враховувати.

"Крім того, продукти з високим вмістом спецій і кислоти можуть викликати кислотний рефлюкс, який може посилити біль у горлі, це також може бути причиною болю в горлі". Тому краще уникати спецій, а також дотримуватися низькокислотних продуктів і напоїв. Д-р Хусейн також вважає, що, якщо біль в горлі пов'язаний із застудою і виділенням слизу, потрібно обмежити молочні продукти, бо вони роблять слиз в'язким.

Стаття призначена лише для ознайомлювальних та освітніх цілей і не замінює професійні медичні консультації, діагностику або лікування. Завжди консультуйтеся зі своїм лікарем з будь-яких питань, які можуть виникнути у вас про стан здоров'я.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *