Рукостискання при зустрічі – небезпечне для здоров&#039я

Медики попереджають, що за допомогою такого прояву дружелюбності можна передати до 80% усіх існуючих у світі інфекцій.

У нашому суспільстві прийнято вітатися за допомогою рукостискань. У багатьох країнах світу чоловіки і навіть деякі жінки вітають один одного подібним способом ще з давніх часів. Проте, чи так це безпечно, як ми думаємо?

В першу чергу при потиску рук можна підхопити інфекції шлунково-кишкового тракту. Саме тому такі захворювання називають "хворобою брудних рук". Проблема в тому, що ви самі по собі може бути охайною людиною, завжди мити руки перед їжею і після туалету, але гарантувати, що ваш знайомий також відповідально ставиться до питання гігієни, на жаль, неможливо. Лише одного рукостискання буде досить, щоб на вашу шкіру потрапили сальмонели, кишкова паличка та інші небезпечні бактерії. Проте хорошою новиною є те, що ризик захворіти, не дорівнює ста відсоткам. Багато чого залежить від вашого імунітету, а також від того, чи ви будете доторкатися до обличчя чи ще чогось брудними руками, інформує Ukr.Media.

Крім проблем з шлунково-кишковими трактом, при рукостисканні зростають шанси заразитися простудним захворюванням. Наприклад, ви бачите, що ваш знайомий застудився і щоб убезпечити себе ви вирішуєте не обніматися з ним або тим більше цілуватися. Однак, на вашу думку, привітати людини рукостисканням буде не небезпечно. Але при застуді людина чхає і кашляє, через що часто чіпає своє обличчя, частинки зараженого слизу залишаються в неї на руках, і якщо вона їх забуде помити, то інфекція потрапить вже на ваші долоні.

Та ще однією з найбільш поширених проблем, яку може спровокувати звичайне рукостискання, є дерматити. Збудники шкірних захворювань неможливо змити звичайною гарячою водою. Обов'язково необхідне очищення шкіри за допомогою мила.

Що ж робити, щоб не заразитися ні одним з можливих захворювань? Експерти радять чоловікам при зустрічі знайомої людини просто поплескувати його по плечу, а представниці слабкої статі можуть вітати один одного імітацією поцілунку в щоку.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *