Речі в будинку, через які ви не можете виспатися

Проблеми зі сном супроводжують величезний відсоток жителів великих міст, причин може бути велика кількість, при цьому часто ми самі створюємо умови, через які на ранок відчуваємо себе розбитими. Що ж заважає провалитися в глибокий сон? Ми вирішили прояснити цей момент, інформує Ukr.Media.

Старі подушки

Йдеться про подушки, які вже не можна використовувати за призначенням, та й зовнішній вигляд залишає бажати кращого. У кожної речі є термін придатності, природно, навіть з найулюбленішою доведеться рано чи пізно розлучитися. Крім того, що на старій подушці вже неможливо спати комфортно, на ній накопичується величезна кількість бактерій, яким не варто потрапляти на шкіру. Перевірте, чи немає на вашому ліжку віджилих своє подушок і наволочок.

Хаос у кімнаті

Вважається, що порядок, в першу чергу, повинен бути в голові, але психологи з цим не згодні. Коли необхідна лопата для того, щоб пробратися до ліжка через купу речей, варто взяти себе в руки і нарешті прибрати все по своїх місцях. Насправді безлад викликає фоновий стрес, а чи потрібно нагадувати, що в стані перманентного переживання заснути ніяк не вийде?

Занадто ароматні рослини

Звичайно, багато кімнатних рослин допомагають очищати повітря, а тому повністю відмовлятися від флори в будинку не варто. Проте важливо розуміти, що не всі рослини однаково корисні, більш того, деякі види буквально отруюють ваш організм. Але навіть якщо ви вибрали нешкідливу квітку для тумбочки, переконайтеся, що її аромат не дуже сильний — навіть найприємніші квіти здатні викликати роздратування з часом. Для якісного сну ідеально підійдуть такі рослини, як фікус, герань або камелія.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *